İSMAİL FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İSMAİL FAN

ARKADASINI DAVET ET-https://iykfan.yetkin-forum.com-ARKADASINI DAVET ET

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
iykfan
LÜTFEN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ... TIKLA ÜYE OL EGER ÜYE İSEN TIKLA GİR
En son konular
» bir kaç tane daha para öğrnegi
röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 7:07 pm tarafından Admin

» bir kaç para örnegi
röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 6:54 pm tarafından Admin

» Hadise'yi seçen günaha girer
röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 6:25 pm tarafından Admin

» Gülse birsel kendini kendi şikayet etti
röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 6:19 pm tarafından Admin

» Demet akalın ayrıldı mı?
röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 6:17 pm tarafından Admin

» Necdet Dede 250 bin TL’yi kaçırdı
röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 6:04 pm tarafından Admin

» misket şüphesi
röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 6:01 pm tarafından Admin

» röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ
röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 8:59 pm tarafından Admin

» Ali özmen'in İsmail yk ile benzerligi
röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 8:46 pm tarafından Admin

röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ Empty
MesajKonu: röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ   röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 8:59 pm

ALİ ABİ İLE YAPTIGIMIZ BİR RÖPÖRÜTAJDIR.
Bu bire bir röpörütajdır.
---
Orta halli bir ailenin “gönlü zengin” çocuğu olarak doğdu.
Küçük yaşlarda sanatın görsel ve duyusal iki farklı dalı olan resim ve müzikle tanıştı.
İlköğretimde başlamak üzere okul müzik takımlarının solo favorisi oldu.
Atso Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi, resim bölümünü bitirdi.
Başlangıcı resim olmasına rağmen güzel sanatlar eğitimi sayesinde küçük yaşlarda başladığı müzik yeteneğini de geliştirdi. Kanun, kaval, piano, keyboard, synthesizer, sipsi, zurna, akordion enstrümanlarını çalar ve solistlik yapar.
İstanbul Yedi Tepe Üniversitesi endüstri ürünler tasarım (entas) bölümünü,
Eskişehir Anadolu Üniversitesi grafik bölümünü kazanıp ''duygusal'' nedenlerden gitmedi.
Nihayet Akdeniz Üniversitesi heykel ve grafik bölümünü kazandı.
Grafik ve Konservatuar enstrüman eğitimleri almaktadır.
Ek öğrenim ve sertifikalar ile görsel sanatlar öğretmeni oldu.
Kendine ait besteleri ve 300’e yakın şiiri var. 2006'da ilk kişisel resim sergisini açtı.
İlköğretimden bu yana yurtiçi ve yurtdışında bir çok yarışmadan ödül kazandı.
Yerel bir radyoda (Radyo Aspendos) canlı müzik programı ve reklam koordinatörlüğü yaptı.
Kişisel konserlere imza attı, bir çok özel gece ve kutlamalarda sahne almaya devam etmektedir.
Kendi yakın çevresince “yetenek makinası” olarak anılır ve İsmail YK’ya benzerliğiyle dikkatleri çeker.
---
BİLİYORUZKİ İSMAİL YK İLE İKİZ GİBİSİNİZ PEKİ ÇEVREDEKİLERİN TEPKİLERİ NASIL.
güzel tepkiler alıyorum, yani ismail yk sananlar bile var..ama tabiki kötü tepkilerde geliyor.. ama ben yanlış birşey yapmıyorum ki...nedense bu kötü tepkilerde erkeklerden geliyor
---
İSMAİL YK YA BENZEDİGİNİZ İÇİN GELEN TEPKİLER SANIRIM AMA NEDEN BÖYLE BİRŞEY YAPIYORLARKİ SANIRIM KIZLARIN SİZE ÇOK KAPILMASINDAN KORKUYORLAR.
sadece erkeklerden kötü tepkiler almak doğrusu rahatsız etmiyor beni birde şöyle birsey var dışarda cok vakit geciren birisi değilim binde bir çıkabiliyorum çok yoğunluk yasıyorum fotograf cekinmek isteyenler oluyor cevap veremediğim zaman havalı ibaresi kullanıyorlar ama beni tanıyan bilir ki öyle bi durum yok bu arada bir erkek bi kızın baska bi erkeği begenmesinde ilk olarak bi kıskanma oluyor galiba ...
---
EVET GERÇEKTENDE ELİNİZDEN GELENLERİ YAPIYORSUNUZ.PEKİ UFUKTA KLİP FALAN GÖRÜNÜYOR MU
yok yok benim öyle bi hırsım yok...sonucta ben resim ve müzik gibisanatın görsel ve duyusal iki çok güzel dalını aynı anda icra ediyorum...bir çok yerde sahne aldım ve almaya da devam edeceğim..bu ismail abime bi benzerliğim olsada olmasada böyle olacak ama klip gibi birdüşüncem yok ama kendi siteme video olarak birşeyler hazırlayabiliriz.
---
ÇOK GÜZEL İNŞALLAH OLUR.2006 DAKİ RESİM SERGİNİZE İLGİ NASILDI
çok güzel sağlam ilgi vardı.zaten bulunduğum yerde ilk kişsel resim sergisini ben açmıştım...şarkılı tğrkülü bir resim sergisi düzeltiyorum: konser tadında bir resim sergim olmuştu
---
LAKABINIZ VARDIR MUTLAKA AMA İSMAİL YK LAKABI DIŞINDA VAR MI
bulunduğum yerde ve yakın cevremde yetenek makinası diyorlar...ilk başta kulağa robot gibi geliyor ama alıştım ha bide ressam ali diye de bilirler...
---
ÇOK İYİ.ASLEN NERELİSİNİZ
antalya
---
ANTALYA HEP TURİSTLERİN UGRAK YERİ PEKİ TURİSTLER NASIL KARŞILIYOR
sürekli antalyada bulunmadığım için ne cevap verecegimi bilemiyorum..neydi turistmi lazım
---
GERÇEKTEN SİZ SÜPER BİR KİŞİSİNİZ BUNLARI İÇİMDEN GELEREK SÖYLÜYORUM.İSMAİL YK İLE RESMİNİZİ GÖRDÜK PEKİ ARANIZ NASIL YANİ MUTLAKA İYİDİR AMA GÖRÜŞTÜGÜNÜZ FALAN OLUYORMU
ismail abiyi ben çok seviyorum .1996 dan beri YK cıyım diyebilirim..onun izinden gidiyorum...İsmail abininde beni sevdiğini biliyorum ismail abi birilerine benden bahsederken beni anlatırken çok fena heyecanla anlatıyor benim içimdeki iyi niyeti bildiği içinde herhangi ters bir durum yok.. menajeri dahil bütün ekiple aram çok iyi özellikle kalavyeci ve ses efektcisi hüseyin ve deniz abiyle...nasip olursa ismail abiyle hüseyin abinin geliştirdiği, ses getirecek bir projeye imza atacak gibiyiz...
---
İNŞALLAH OLUR BİZDE SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR OLUCAGIZ.HERALDE BU YANIDA ZOR OLUYORDUR HEP BASINIZDA ‘BANA İSMAİL YKL’NIN CEP TELEFON NUMARASINI VER’ DİYENLER VARDIR.SİZ GERÇEKTEN BÜYÜK BİR KİŞİLİKSİNİZ.HİÇ KIZ ARKADASINIZ ASLINDA AÇIKÇA SÖYLEMEK GEREKİRSE SEVGİLİNİZ VARMI
tabiki bir çok kız arkadaşım var ama kız arkadas baska sevgili başka birşey... ama inanki vakit olmuyor gönül işlerine..ama gün gelir aşkada vakit ayırırız şimdilik: aşkım: yaşam - sigaram: resim - içkim se: müzik
---
İNŞALLAH ONUDA GÖRÜRÜZ YANI İSMAİL YK GİBİ SİZDE İLERİKİ YAŞLARI DÜŞÜNÜYORSUNUZ YANILIYORMUYUM
öyle görünüyor:D
---
SİTENİZİ BURADA VERELİM www.aliozmen.com PEKİ FORUM SİTENİZ VARMI
forum sitem yok. hergün forum sitesi neden yok diye sorular alıyorum forum istiyorlar...ama zaten bunu ben actıktan sonra bi anlamı kalmaz ki zaten daha siteye çok güzel içerikler eklenecek...sağolsun bu konuda webmasterım ve menajerim gereken içerikleri hazırlıyorlar...
---
EGER İSTERSENİZ BİZLER SİZE DESTEK VEREBİLİRİZ AMA BİZİM DESTEGİMİZLE ÇOK BİRŞEY FARKETMEZ SANIRIM.SANIRIM BU KADARI YETER TEŞEKKÜR EDERİZ.BAŞARILAR VE MUTLULUKLAR.
ben tesekkür ederim..syfanızı takip edeceğim.
https://iykfan.yetkin-forum.com

röpörütajımız.ALİ ÖZMEN-ALİ ABİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ali özmen'in İsmail yk ile benzerligi